вівторок, 21 березня 2017 р.
Модуль1. Рефлексія
Цей
модуль допоміг мені:
1) поставити
власні цілі навчання, цілеспрямовано навчатися на тренінгу і після нього;
2) опанувати
соціальні сервіси Інтернету (блоги), організувати обговорення власної
діяльності та спілкування з іншими учасниками навчального процесу;
3) самостійному
навчанню на тренінгу та підвищити свій професійний розвиток у майбутньому.
Після опрацювання
модуля змінилися мої погляди щодо входження шкіл району до участі у
Національному проекті "Відкритий світ". Я вважаю, що це цікавий
державний проект, за яким -публікацію для представлення методу проектів, за
яким будуть працювати наші вчителі, а також майбутнє. Учні та вчителі
навчаться багато чого нового. Під час участі у тренінгу вже створено
публікації. Сьогодні розпочинаємо створення власного блогу. Повірте,
це-цікаво!
Підписатися на:
Дописи (Atom)

