З
усього того, чому я навчалася на цьому тренінгу, на мою думку,
найефективнішим для навчання моїх учнів буде:
-
використання опитувальника для перевірки знань з теми;
-створення
блогів, для обговорення
- робота
з документами для спільного редагування;
-
створення та редагування власних вікі-сторінок;
-
виконання вчителем ролі фасилітатора, що найбільшою мірою розвиває в учнів
навички
ХХІ
ст.







